Klinika WellnessDentica to nie tylko usługi dentystyczne dla dorosłych. Specjalizujemy się także w profesjonalnie przeprowadzonym leczeniu zębów dzieci. W naszej ofercie znajdziesz też usługi takie, jak ortodonta Warszawa Mokotów.

Lekarze stomatolodzy z WellnessDentica zajmują się już od lat leczeniem dzieci i ich zębów. Kompleksowe usługi związane z zębami mlecznymi i stałymi to szczególna oferta skierowana do najmłodszych. Proponujemy leczenie zębów dzieci, jak również różnego rodzaju inne zabiegi. Począwszy od zabezpieczenia zębów polegające na zabiegach typu: fluoryzacja, czy lakowanie bruzd. A skończywszy na nauce dzieci prawidłowej higieny jamy ustnej. Uczymy dzieci, jak czyścić zęby oraz jak wybrać właściwą pastę i szczoteczkę do zębów.

dobry dentysta Warszawa, Ortodonta Warszawa Mokotów a stomatologia dziecięca

Stomatolog dziecięcy, a ortodonta Warszawa Mokotów

Doświadczeni stomatolodzy i ortodonci starają się zapewnić dziecku komfort podczas wizyty, tak, aby zapamiętało ją mniej przerażająco. Pragniemy, aby wizyta dziecka u nas przebiegała wesoło i była w pamięci, jako miłe wspomnienie. Takie wydarzenia, jak leczenie zębów powinno w życiu dziecka być zwykłą wizytą u specjalisty służącego pomocą. Każdy z nas dobrze wie, że pierwsza wizyta jest bardzo ważna. Dzięki niej zazwyczaj, dziecko poznaje nowy sposób leczenia. Leczenia zębów, które dość często wcześniej nie były widziane przez stomatologa. Wizyta jest, więc wizytą adaptacyjną i decydującą o zapamiętaniu usługi na późniejsze lata. 

Wizyta u stomatologa, ma, więc na celu nic innego, jak zapoznanie się dentysty i dziecka. Takie poznanie młodego człowieka z Kliniką ma szerszy wymiar, ponieważ sprawia, że oswaja się ono z lekarzem. Staramy się, aby takie wizyty były przeprowadzone bardzo sympatycznie. To właśnie, dzięki temu pacjenci Wellness Dentica je miło wspominają. Nie tylko, jako dorośli; ale przede wszystkim, jako dzieci. Młodzi pacjenci, którzy wiedzą, że znajdą u nas pomoc, gdy zajrzą do naszej Kliniki w przyszłości. Doświadczenie sprawiło, że zakładamy, że zazwyczaj taka pierwsza wizyta kończy się jedynie na krótkiej rozmowie. Kiedy natomiast przeprowadzimy już mały wywiad z potencjalnym małym pacjentem i zapoznamy się to przeprowadzamy ewentualnie mały zabieg. Tym zabiegiem jest fluorowanie zębów mlecznych lakierem, które to zapobiega oczywiście powstawaniu próchnicy.

Stomatologia dziecięca Warszawa,
Sprawdź ofertę!