Stomatologia estetyczna

Zdrowe lub wyleczone zęby niejednokrotnie odbiegają od ideału, są przyciemnione, przebarwione lub mają brzydki kształt, a to psuje samopoczucie pacjenta i nie pozwala mu swobodnie się uśmiechać. Coraz większa liczba pacjentów zwraca uwagę na kolor, kształt swoich zębów, obecność przebarwień.

Licówka zęba Warszawa

W dzisiejszych czasach nie wystarczy, aby zęby były zdrowe. Muszą również ładnie wyglądać. Aby przywrócić piękny uśmiech mamy do dyspozycji szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej – od podstawowych (usuwanie osadu i kamienia, polerowanie powierzchni zęba), po korygowanie kształtu zęba licówkami kompozytowymi lub porcelanowymi. Jeżeli ząb jest bardzej zniszczony proponujemy nakładanie uzupełnień typu inlay lub onlay (na zęby trzonowe i przedtrzonowe), zaś w przypadku znacznych ubytków możemy wykonać mosty, protezy oraz implanty.

Przywracamy pewność siebie

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych, skierowana do najbardziej wymagających pacjentów. Oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych poprawiających wygląd uzębienia. Korzystając z najnowszych technologii dentystycznych przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale także tworzymy nowy image, a w konsekwencji większą pewność siebie, lepszą samoocenę i nową jakość stosunków międzyludzkich.

Proces tworzenia nowej, perfekcyjnej estetyki składa się z wielu elementów, dlatego każdy Pacjent naszej Kliniki może skorzystać ze specjalistycznej porady, podczas której wspólnie z lekarzem ustali najlepsze dla siebie rozwiązanie.

W ramach stomatologii estetycznej proponujemy m.in.:

Konsultacja

Podczas badania lekarz sprawdza twoje uzębienie pod kątem możliwości zastosowania zabiegów stomatologii estetycznej.

Wybielanie

Polecamy wybielanie lampą, dzięki której długość zabiegu wybielania zębów została zredukowana do minimum. 3 razy po 15 min. oznacza, że lekarz specjalnym preparatem wybielającym pokrywa zęby pacjenta w miejscach, gdzie mają one być wybielone i następnie, przez 15 minut, zęby naświetlane są specjalnym niebieskim światłem lampy. Podczas wizyty lekarz powtarza tą czynność 3 razy. Za każdym razem dentysta usuwa warstwę preparatu i nakłada nową. Całość odbywa się w gabinecie stomatologicznym i trwa niewiele ponad godzinę.

Odbudowa estetyczna

Opinie o stomatologii estetycznej w Wellness Dentica

Małgorzata Staszewska

Chodzę z całą rodziną do Wellness Dentica na Bukowińską od kilku lat. Jestem w pełni zadowolona z usług, lekarze zawsze dokładnie tłumaczą co robią i potrafią doradzić też w sprawach zapobiegania próchnicy. A co najważniejsze, zawsze wszystko zrobione solidnie bez rujnowania kieszeni.

Anna BorawskaLeczenie: zachowawcze, endodoncja