Chirurgia stomatologiczna

Zabiegi chirurgiczne zazwyczaj kojarzą się pacjentom z bólem i skomplikowanymi operacjami. Stąd też osoby mające poddać się takim operacjom mają wiele różnych obaw. Nie inaczej postrzega się chirurgię stomatologiczną, która często współtowarzyszy innym metodom leczenia.

Dotychczas też kurację prowadzoną tą metodą łączono przede wszystkim z usuwaniem zębów. Dzięki jednak postępowi technologicznemu w medycynie i samej stomatologii, zabiegi chirurgiczne coraz częściej służą do ratowania uzębienia niż ich ekstrakcji. Dzięki nieskomplikowanym operacjom można skutecznie usuwać problemy związane z przyzębiem i stanami chorobowymi jamy ustnej, wymagającymi interwencji dentysty chirurga. Zabiegi chirurgii stomatologicznej często też służą przygotowaniu pacjentów do innego leczenia, w tym protetycznego lub ortodontycznego.

Jako że jest to dziedzina, która wymaga najwyższej precyzji i znajomości specyficznych technik, jak i pracy na przeznaczonych do tego celu narzędziach, ważne jest, by operacje te przeprowadzali specjaliści mający profesjonalną wiedzę i doświadczenie. Takich zaś można spotkać w Wellness Dentica z Warszawy.

Chirurdzy, stomatolodzy

Nasi pracownicy są wysoce wykwalifikowanymi chirurgami-dentystami. Dlatego też osoby korzystające z prezentowanych usług mogą liczyć na bezstresowe leczenie, niezależnie, czy jest to usunięcie zęba, czy też przygotowanie do wstawienia implantów zębów.

To, co jest dla nas najważniejsze, to przede wszystkim komfort pacjentów. Chirurg stomatolog doskonale rozumie, z jakimi obawami się wiąże informacja o tym, że konieczne jest przeprowadzenie zabiegu chirurgicznego. Dlatego nasi dentyści dbają o odpowiednie przygotowanie pacjentów – zawsze informują o tym, jak przebiega całe leczenie, a także jakie mogą być jego skutki. W razie konieczności pacjent otrzymuje też środki uspokajające, pomagające rozluźnić się przed zabiegiem.

Każda operacja również jest przeprowadzana pod odpowiednim znieczuleniem miejscowym. W tym celu wykorzystujemy nowoczesną, inteligentną aparaturę The Wand, która kontroluje podawanie pacjentowi środka znieczulającego. Urządzenie to gwarantuje zawsze precyzyjną dawkę preparatu. W trudniejszych przypadkach możemy wykonać zabieg w pełnym znieczuleniu.

Zespół specjalistów z Wellness Dentica zachowuje najwyższe standardy w zakresie zapewnienia odpowiednich warunków leczenia, w tym sterylności otoczenia. Pacjent może również liczyć na należytą opiekę pooperacyjną, dzięki czemu łatwiej przechodzi negatywne dolegliwości po operacji i szybciej powraca do zdrowia.

Usunięcie ósemki Warszawa

Osoby poszukujące w Warszawie usług dentysty chirurga, w naszym gabinecie mogą wykonać takie zabiegi, jak ekstrakcje zębów (mlecznych, zatrzymanych i ósemek), resekcje, dłutowanie zęba, podnoszenie dna zatoki, podcinanie wędzidełek, plastykę wyrostka, ekstrakcję zawiązków zęba, a także sterowaną regenerację kości.

Oferta chirurgii stomatologicznej

Wybierając ofertę chirurgii stomatologicznej Wellness Dentica, oddajecie się Państwo pod opiekę doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy zatroszczą się o odpowiedni przebieg leczenia, zabiegów, czyniąc je maksymalnie komfortowym. Dysponujemy narzędziami, dzięki którym każdy zabieg jest bezpiecznie wykonywany z największą precyzją. Stomatologia zachowawcza, diagnostyka jamy ustnej jest ważnym aspektem prowadzącym do zdrowych zębów. Zapraszamy do skorzystania z usługi.

Chirirgia Stomatologiczna - wellnessdentica.pl

W ramach chirurgii proponujemy m.in.:

Konsultacja

Podczas badania lekarz sprawdza twoje uzębienie pod kątem ewentualnych problemów wymagających interwencji chirurgicznej.

Plan leczenia

Lekarz opracowuje plan i terminarz leczenia uwzględniając hierarchię problemów – od tych najpoważniejszych i wymagających szybkiej interwencji do tych mniej pilnych.

Chirurgiczne usunięcie zębów
Trudne ekstrakcje zębów zatrzymanych

Zajmujemy się trudnymi przypadkami zębów zatrzymanych, skupiamy się na rozwiązaniu problemu przy wykorzystaniu najnowszych i najefektywniejszych metod.

Chirurgiczne podcięcie wędzidełka (osoby dorosłe)

Zabiegi podcięcia wędzidełka wykonujemy zarówno w przypadku dzieci jak i osób dorosłych.

Odbudowa kości

Współczesna medycyna daje nam możliwości rekonstrukcji tkanki kostnej – warto z tego skorzystać, gdy wymaga tego sytuacja.

Laser biostymulacyjny

Opinie o leczeniu chirurgicznym w Wellness Dentica

Zenon Żelepień

Miałem poważne problemy, które wymagały interwencji chirurgicznej oraz zastosowania implantów. W Wellness Dentica udało się je wszystkie rozwiązać i to tak, że nie wydałem na to majątku, choć miałem na początku takie obawy. Bardzo pomaga w tym przemyślana praca lekarzy i fakt, że ustala się z pacjentem jak będzie wyglądać leczenie - co ma do wyboru, jakie jest ryzyko tańszych rozwiązań i jakie koszty.

Zenon Żelepień Leczenie: chirurgia, implanty, protetyka