Mali pacjenci, którzy obawiają się stomatologa mają tę wspaniałą możliwość, że specjalista wykorzysta podczas leczenia mały specyfik. Dobry ortodonta Warszawa i okolice podaje im nic innego, jak gaz rozweselający.

Zastosowanie gazu rozweselającego (inaczej znanego, jako podtlenek azotu) sprawia, że dziecko w czasie zabiegu bardzo się uspokaja. To właśnie, dzięki temu nasz specjalista od stomatolog, czy stomatolog ortodonta ma możliwość bardzo skutecznie leczyć dziecko. Mały pacjent jest mniej narażony na wspomnienia o traumatycznych doznaniach podczas wizyty u dentysty. Dziecko podczas wizyty u dentysty może sobie dodatkowo umilać czas przez oglądanie wybranej bajki, która puszczona na ekranie potrafi go bardzo zająć. Ekran jest umieszczony przy fotelu; więc nie zakłóca to pracy dentysty, a jednocześnie odwraca uwagę dziecka od narzędzi dentystycznych; które nie zawsze mogą się dobrze kojarzyć.

dobry ortodonta Warszawa i okolice, a nauka mycia zębów dzieci

Zobacz ofertę:
Stomatologia dziecięca

Podtlenek azotu to środek, który jest całkowicie bezpieczny. Doświadczenie nauczyło nas, że jeśli chodzi o dzieci to właśnie ono jest najważniejsze. Gaz rozweselający, który podawany jest dziecku podczas leczenia przestaje działać od razu w chwili, kiedy przerywa się jego podawanie.

Dobry ortodonta Warszawa i okolice, czy stomatolog dla dzieci mają asy w rękawie!

Dobrze wiemy, że powyższe metody same w sobie nie trafiają do wszystkich dzieci, dlatego mamy szereg innych asów w rękawie.

Lekarz stomatolog (ortodonta Warszawa), czy dentysta dziecięcy z naszej kliniki stosuje też różne metody motywowania dzieci.

Mały pacjent przekonuje się do wizyt, dzięki na przykład nagradzaniu go po zabiegu małym prezentem. Takim drobnym upominkiem jest zabawka. Dziecko nie powinno być leczone „na siłę”. Tylko wtedy, gdy uda Nam się w miłej atmosferze przeprowadzić małego pacjenta przez całą wizytę mamy większe zapewnienie, że kiedyś do nas wróci. Bezboleśnie chętnie odwiedzany stomatolog to gwarancja sukcesu dla nas, jak i dla leczonego dziecka i jego rodzica.

Każdy zabieg to szereg nowych możliwości. Obecne na rynku metody leczenia stomatologicznego powinny, więc być wykonywane przy udziale choć części z nich. Znieczulenie miejscowe, a także odpowiedni moment podawania dziecku znieczulenia może również mieć znaczny wpływ na całość przeprowadzanej wizyty. Wizyty, która właśnie, dzięki nowoczesnym sposobom leczenia może być przeżyta bezboleśnie. Aby dziecko wróciło do domu po miłej wizycie i nauce prawidłowego mycia zębów z radosnym uśmiechem.

Zobacz ofertę na usługi ortodonty!