Wellness Dentica – ceny usług stomatologicznych w Warszawie

Stomatologia zachowawcza, endodoncja i profilaktyka

Pedodoncja - stomatologia dziecięca
Periodontologia
Chirurgia stomatologiczna
Protetyka stomatologiczna
Ortodoncja
Stomatologia estetyczna

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Cennik jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny są jedynie sugerowanymi cenami zabiegów. Cena transakcyjna może się istotnie różnić od podanej. Cena zabiegów jest uzależniona od stopnia zaawansowania choroby. Właściwa wycena następuje po konsultacji lekarskiej.

***

Wellness Dentica Warszawa ul. Bukowińska to klinika, która wpisuje się w definicję „tani dentysta w Warszawie”. Aby się tym przekonać, wystarczy zajrzeć do naszego cennika i porównać z nim ceny usług stomatologicznych w Warszawie.

Aparaty ortodontyczne od 1400 zł za łuk to nieczęsto spotykana oferta w stolicy. W Wellness Dentica pacjenci będą też mile zaskoczenia przez ceny takich usług jak leczenie kanałowe pod mikroskopem, czy leczenie zachowawcze. Poza tym w ofercie kliniki jest także wstawianie implantów czy także tańszych zabiegów, takich jak usuwanie kamienia czy fluoryzacja zębów.

Jednocześnie w Wellness Dentica stosujemy najnowocześniejsze i bardzo skuteczne technologie oraz materiały przodujących firm zaopatrujących gabinety dentystyczne. Oprócz leczenia zębów oferujemy też leczenie dziąseł i chorób przyzębia – periodontologia w Warszawie jest coraz lepiej rozwiniętym rynkiem. Wellness Dentica to jedno z tych miejsc na mapie stolicy, gdzie przyjmują periodontolodzy w Warszawie.

Zapraszamy całe rodziny – w naszej klinice dobrze rozwinięta jest stomatologia dziecięca i stomatologia dorosłych.